Český útočník Aleš Hemský (Dallas Stars)
Foto: nhl.com

Čeští hokejisté v NHL- 24.3.2017- Dvougólový večer Hemského, Pastrňák s Voráčkem nezklamali také nezklamal

Český útočník Aleš Hemský (Dallas Stars)

Dnes v noci vstřelil dva góly český útočník Aleš Hemský. Dallas ale prohrál po nájezdech. Skóroval také Jakub Voráček z Philadelphie, který pečetil výhru 3:1 na ledě Minnesoty. Asistenci si zapsal Pavel Zacha. Palát nahrál dokonce třikrát.

Aleš Hemský (Dallas Stars)

Parádní večer zažil český útočník Aleš Hemský. Ten dokázal skórovat hned dvakrát. Na výhru to ale nestačilo. Stars padli v nájezdech.

David Pastrňák (Boston Bruins)

Pastrňák opět otevřel gólový účet. Na domácím zápase proti Tampě vstřelil ve 22. minutě úvodní gól a otevřel skóre utkání. Bostonu to nestačilo, Tampa vyhrála 6:3.

Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning)

O něco lepší večer než Pastrňák měl Ondřej Palát. Ten nasbíral dnes v noci tři body za tři nahrávky. Hvězdou utkání ale nebyl. Zastínil ho Kučerov, který vsítil hattrick.

Pavel Zacha (New Jersey Devils)

Devatenactiletý český útočník Pavel Zacha nabírá formu a stává se důležitým článkem týmu. Dnes v noci zaznamenal jednu asistenci, když nahrával Moorovi. Na ledě Toronta ale Devils prohráli 2:4.

Jakub Voráček (Philadelphia Flyers)

Výhru Flyers pečetil také Jakub Voráček. Ti dokázali porazit jeden z nejlepších týmů Západní konference a to Minnesotu. Voráček vsítil gól do prázdné brány a jeho tým tak vyhrál 3:1.

90 0