Český obránce Andrej Šustr

Andrej Šustr vstřelil první gól sezóny, po asistenci mají tři Češi

Dnes v nočních zápasech NHL vstřelil gól český obránce Andrej Šustr. Jeho Tampa ale prohrála na ledě Bostonu 2:3. Asistenci si v tomto zápase připsal David Pastrňák. Dmitrij Jaškin a Vladimír Sobotka si v zápase s Anaheimem připsali také po asistenci.

Boston se na domácím ledě utkal s Tampou Bay. Již od osmé minuty vedli domácí 1:0, když se trefil McAvoy, kterému asistoval David Pastrňák, který bodoval již ve čtvrtém zápase v řadě. Dvě minuty před koncem první dvacetiminutovky zvýšil stav na 2:0 Nash. Druhá perioda nám nabídla dvě branky, jeden gól na každé straně. Branku hostů vstřelil český obránce Andrej Šustr. V závěrečné třetině viděli fanoušci pouze jeden gól a to na straně hostů. Boston tak porazil Tampu těsně 3:2

V zápase mezi St. Louisem a Anaheimem jsme viděli rovněž pět branek. Anaheim vyhrál na ledě Blues 3:2. Jediné dvě branky domácích vstřelil Brodziak, kterému nahrával na první gól Dmitrij Jaškin a na druhý gól Vladimír Sobotka.