Hráči Viktorie Plzeň slaví vítězství
Foto: FCVP/Martin Skála

Viktoria Plzeň již oznámila plán zimní přípravy. Dvakrát v rámci soustředění poletí do Španělska

Hráči Viktorie Plzeň slaví vítězství

Již 3. ledna začne hráčům Viktorie Plzeň zimní příprava na jarní část sezony. Na programu jsou tradiční zápasy v Luční ulici a dvě soustředění ve Španělsku. To vše ještě před první soutěžní jarním utkáním proti Partizanu Bělehrad.

Hráči Viktorie Plzeň slaví vítězství Zdroj: FCVP/Martin Skála

Viktoria Plzeň začne svou zimní přípravu 3. ledna, kdy se budou všichni členové kádru hlásit Pavlu Vrbovi v Doosan Aréně. První dva dny proběhnou kontrolní zátěžové testy, které absolvují všichni hráči jako vždy v útrobách stadionu.

7. ledna proběhne první tradiční mač v Luční Ulici proti Ústí nad Orlící, o tři dny později na stejném místě proti Domažlicích a 13. ledna je na programu utkání proti spřátelenému Sokolovu.

V Plzni však celou dobu hráči nestráví, v polovině ledna odlétají na soustředí do španělské Marbelly, kde stejně jako na druhém kempu v Benidormu odehrají tři zápasy proti zatím neprozrazeným soupeřům. „Jména soupeřů pro obě španělská soustředění v těchto dnech finalizují. Jakmile bude vše potvrzené, budeme o soupeřích informovat,“ řekl mluvčí klubu Václav Hanzlík. Hráči Viktorie Plzeň slaví gól Zdroj: FCVP/Martin Skála

Mezi oběmi soutředěnímu Viktorii ještě čekají zápasy v rámci projektu Kopeme za fotbal. Prvním mistrovským zápasem bude souboj v Bělehradě proti místnímu Partizanu, který se odehraje 15. února 2018.


ZIMNÍ PŘÍPRAVA VIKTORIE PLZEŇ


3. 1. Zahájení zimní přípravy

7. 1. FCVP – Ústí nad Orlicí (Luční ulice)
10. 1. FCVP – Domažlice (Luční ulice)
13. 1. FCVP – Sokolov (Luční ulice)

15. – 25. 1. Soustředění Španělsko/Marbella (tři utkání)

28. 1. Kopeme za fotbal – dvě utkání (Luční ulice)

30. 1. – 8. 2. Soustředění Španělsko/Benidorm (tři utkání)

15. 2. Partizan Bělehrad – FC Viktoria Plzeň (21.05)

  

708 63