Vladimír Darida a jeho gól v zápase proti Německu

Ve včerejších zápasech kvalifikace na MS 2018 padlo opět mnoho parádních gólů. Naše redakce se zaměřila opět na nejlepší tři.

1. Vladimír Darida (Česko)

Češi na domácí půdě prohráli proti Německu těsně 1:2. Naši fotbalisté podali skvělý výkon. Ze zápasu mohli brát bod, ale Němci dali vítězný gól v 88. minutě. Náš jediný gól obstaral Vladimír Darida, jehož gól byl opravdu povedený.

2. Andrew Robertson (Skotsko)

Skotsko hrálo ve včerejším zápase ve velké pohodě. Na půdě Litvy brali všechny tři body za vítězství 3:0. O skvělou branku se postaral Andrew Robertson, který poslal míč přesně do horního růžku branky.

3. Christian Eriksen (Dánsko)

Dánsko sehrálo včera zápas proti Polsku. Dánové dali od prvních minut jasně najevo, kdo chce ze zápasu brát body. Dánové byli po celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli 4:0. Poslední gól Dánů stál opravdu za to. Christian Eriksen vystřelil zpoza vápna. Brankář plachtil vzduchem úplně zbytečně. Na míč si ani nešáhl.