Fotbalista Sparty Jonathan Biabiany
Foto: www.facebook.com/ACSpartaPraha

VIDEO: Rychlík Biabiany už je ve Spartě! Na odchodu je například Kadlec a Zahustel

Fotbalista Sparty Jonathan Biabiany

Už jedenáctou posilu dnes uvedla pražská Sparta, tentokrát se jedná o francouzského záložníka Jonathana Biabianyho. Od této chvíle se však bude kádr pouze zužovat…

O příchodu Biabianyho se mluvilo už na začátku léta, nyní je jeho přesun na Letnou skutečností. Trenér Stramaccioni má tedy vytouženou posilu číslo 11. Soupiska Sparty v současném stavu vypadá velmi nevyváženě, na jednom postu je obrovský přetlak, jinde zase hrozí akutní nedostatek hráčů. Posuďte sami: Sparta má k dispozici až 10 hráčů, kteří mohou hrát na křídle, typickým režisérem hry však je pouze Tomáš Rosický. Problém budou mít letenští také s obranou, zranění jsou Kaya a Costa, v posledních dvou zápasech musel hrát stopera záložník Mareček.

Fotbalista Sparty Jonathan Biabiany Zdroj: www.facebook.com/ACSpartaPraha Sám Stramaccioni už na tiskové konferenci oznámil, že pouze na HET ligu má příliš široký kádr a někteří hráči odejdou na hostování. Nejvíce se mluví o odchodu Václava Kadlece, který neplní koučovi pokyny a údajně chce ze Sparty odejít. O Kadlece podle našich informací bude usilovat vicemistr z Plzně! Dalším odcházejícím hráčem je Ondřej Zahustel, o něhož má vážný zájem Zlín. Zlínský Fastav se také zajímá o Michala Sáčka. Stramaccioni si původně chtěl ponechat Lukáše Juliše, o kterého měly zájem Teplice, po pohárovém krachu s CZ Bělehrad však mohou jednání opět začít. Další variantou pro Juliše je stejně jako u Zahustela se Sáčkem Zlín.

Fotbalista Sparty Václav Kadlec Zdroj: www.facebook.com/432541483461855 Nespokojený je také brankář David Bičík. Bývalá jednička Sparty se objevila po příchodu Martina Dúbravky až na pozici brankářské trojky a v souvislosti s jeho jménem se mluví o zájmu Liberce. Mnoho fanoušků by si ale přálo spíše návrat Bičíka do sparťanské brány.

Brankář Sparty David Bičík Zdroj: www.facebook.com/ACSpartaPraha Dnes hraje Sparta v Mladé Boleslavi a představit se v jejím dresu může už také Jonathan Biabiany. Tento hráč patří k nejrychlejším fotbalistům na světě a Stramaccioni ho zná z působení na lavičce Interu Milán. Biabiany dlouho laboroval s různými zraněními, proto jsou čeští fanoušci ohledně jeho příchodu velmi skeptičtí. Kdo ví, možná už dnes v Mladé Boleslavi ukáže Biabiany svou kvalitu a enormní rychlost jakou předvedl například v tomto videu:

Autor: Jirka Vokřál
859 0