Dánský fotbalista Niklas Bendtner a jeho povedená faleš

Niklas Bendtner, který od roku 2017 hraje za norský tým Rosebnorg, vstřelil ve víkendovém kole norské lize parádní gól.

V sobotním ligovém zápase mezi domácím Molde a hostujícím Rosenborgem padl jeden výborný gól. Postaral se o něj hráč, který o sobě tvrdí, že je nejlepší fotbalista světa. Někdy se mu toto rčení nedaří dát do reality. Nyní tvrdí, že se mu to povedlo. Na půdě Molde dokázal vstřelit úžasný gól. Běžela 73. minuta a Jensen se dostal do pokutového území, v lepší pozici našel Bendtnera, který pravou nohou trefil míč. Jeho faleš skončila až v bráně. Brankář se jen ohlížel, kde míč doplachtí. Tímto gólem vyrovnal na 1:1. Vítězství Rosenborgu potvrdil v 85. minutě Konradsen, když vstřelil vítězný gól zápasů. Utkání skončilo 1:2 z pohledu domácího Molde.

Niklas Bendtner má za dánský Rosenborg již 9 vstřelených gólů a jednu asistenci.