Fotbalový zápas FC Barcelona vs. Chapecoense
Foto: chapecoense.com

VIDEO: Emotivní okamžiky na Camp Nou. Přeživší hráč Chapecoense poprvé na hřišti!

Fotbalový zápas FC Barcelona vs. Chapecoense

Brzy to bude rok od velké fotbalové tragédie. Při havárii letadla s hráči týmu Chapecoense zemřela většina posádky, přežili jen tři hráči z celého týmu. A jeden z nich se poprvé od nehody postavil na hřiště. Proti slavné Barceloně…

Zpráva o pádu letu LaMia 2933 obletěla v mžiku celý svět. Z celkového počtu 77 lidí na palubě jich přežilo jen 6. Mezi nimi byli tři hráči: Neto, Jackson Follman a Alan Ruschel. Chapecoense se však nevzdalo a vybudovalo nový tým, který si jako projev úcty pozvala na slavný stánek Camp Nou FC Barcelona.

Neto s Follmanem se ujali slavnostního výkopu a Ruschel dokonce poprvé od pádu letadla hrál! Zvládl odehrát 35 minut a při svém odchodu ze hřiště poklekl na kolena a poslal vzkaz směrem k nebi svým bývalým kamarádům z týmu. Přeživši hráči z týmu Chapecoense s Messim a Suarézem Zdroj: www.facebook.com/AChapeF Barcelona ovládla zápas jasně 5:0, výsledek byl však naprosto vedlejší. Nejdůležitější bylo vidět přeživší hráče Chapecoense opět na hřišti. Podívejte se na sestřih ze zápasu:

Autor: Jirka Vokřál
137 0