Fotbalista Sparty Václav Kadlec
Foto: www.facebook.com/432541483461855

Splálit dvě tutovky za tři vteřiny?! Plavšić a Kadlec to dokázali!

Fotbalista Sparty Václav Kadlec

Sparta vedla proti Karviné už 2:0 a do konce řádné hrací doby zbývala pouhá minuta, přesto by se tutovky, které neproměnil Srdjan Plavšić s Václavem Kadlecem, měly proměňovat!

Článek Video: Tomáš Rosický nastoupil po 17 letech v základu Sparty a hned se uvedl gólem! Video: Tomáš Rosický nastoupil po 17 letech v základu Sparty a hned se uvedl gólem! V rámci 6. kola HET ligy přivítala AC Sparta Praha v Generali Aréně Karvinou. Na Letné rozhodně nevládne pohoda, ale srdce sparťanských fanoušků zaplesalo při návratu Tomáše Rosického! Minela posledního hráče Karviné na půlící čáře vyústila k samostatnému úniku Srdjana Plavšiće. Srbský záložník však nedokázal překonat golmana Berkovce nepřekonal. Míč se od hostujícího brankáře odrazil k dobíhajícímu Václavu Kadlecovi, český útočník ovšem s nabídnutým "gólem zadarmo" naložil prachbídně! 

Neproměněných šancí na konci utkání nemuseli fotbalisté Sparty litovat, protože svěřenci Andrey Stramaccioniho porazili slezký klub 2:0, když první gól domácích zaznamenal Tomáš Rosický. Video jeho střeleckého zápisu najdete v přiloženém článku.

Reakce spolukomentátora České televize Luďka Zelenky "No tak tohle?!" - mluví za vše. Celou akci naleznete v přiloženém videu:

353 0