Logo AC Sparta Praha
Foto: isport365.cz

Sparta prohrála na Hané a internetoví trollové mají opět inspiraci ke tvorbě!

Logo AC Sparta Praha

Olomouc, nováček HET ligy, pokračuje ve své spanilé jízdě. Druhé místo si Hanáci upevnili výhrou 1:0 nad Spartou Praha. Letenští nezvládli další důležitý zápas. Porážka Sparty ale inspirovala internetové trolly k několika povedeným kolážím! Pojďme se na ty nejpovedenější podívat.

Logo AC Sparta Praha Zdroj: isport365.cz

Varování: Článek slouží pouze k pobavení, nereflektuje názory redakce ani autora. Účelem není urazit příznivce letenských. Prosím, berte tedy vše, co uvidíte, s rezervou.

Začneme předzápasovým děním. Tento obrázek koluje po internetu v několika podobách, zejména v zahraničních ligách. Teď ale přišel čas udělat i verzi pro Spartu.

Zdroj: facebook.com

Blíží se Vánoce a pod stromečkem každého správného příznivce letesnkých by neměl chybět tento vkusný set.

Zdroj: facebook.com

V sestavě se v posledních zápasech objevuje Martin Frýdek, který ještě před měsícem hrával za juniorku. Najednou se však objevil v základu a dostal dokonce pozvánku do reprezentace! Jenomže na Hané patřil Frýdek mezi nejhorší hráče Sparty.... Půjde opět hrát za juniory? Nebo to jeho agent nějak usmlouvá?

Zdroj: facebook.com/KurakPyco

Tady asi netřeba slov... Ještě že ta liga příští týden končí! Ale fanoušci Sparty - nebojte se, v únoru se HET liga vrátí, a nastanou čtyři měsíce stresu.

Zdroj: facebook.com/Tvojesazkovka

Není voják jako voják! Pardon, správně to má být takto: Není Ital jako Ital! Rozdíl tu je ale patrný. Zatímco Emanuel Ridi dokáže z h*vna vykouzlit parádní pokrm, Andrea Stramaccioni udělá ve Spartě pořádný guláš!  A ten už nechutná žádnému fanouškovi Sparty.

Zdroj: facebook.com/NeoNovinar

Druhý obrázek s vánoční tematikou. Ani Santa (v Česku Ježíšek) nedokáže toto přání vyplnit. Ale prosby aby Stramaccioni na Letné skončil by mohl vyslyšet, ne?

Zdroj: facebook.com/tovarnanadebilno

V novém roce je plánován film s názvem Body a klid. Na podzim natáčení zkrachovalo už po prvních pár scénách (čti zápasech). Teď je jen otázka, jestli projekt znovu neztroskotá a my na jaře uvidíme ve snímku (ne)oblíbeného Stramaccioniho nebo někoho jiného. Otazník také visí nad řadou několika herců (čti hráčů). Bude komedie Body a klid mezi fanoušky oblíbená, nebo na ni příznivci budou chtít co nejrychleji zapomenout a zavřou jí jak se říká "do trezoru"?

Zdroj: facebook.com/Artmen-349941445399546

A na závěr rada od samotného Stramaccinoho. Pokud chcete hrát o poháry, přestupte jednoduše jinam! Třeba Bohemka, Teplice nebo Jablonec mají stejné šance, možná i větší, si zahrát o pohárovou Evropu. Navíc po Italech není v těchto klubech ani stopa...

Zdroj: facebook.com/KurakPyco

1016 83