Semih Kaya má na noze sádru
Foto: www.twitter.com

Semih Kaya má zlomený prst a čeká ho vynucená pauza

Semih Kaya má na noze sádru

Tureckou posilu pražské Sparty čeká vynucená pauza. V zápase proti Bohemians si zlomil prst na noze.

Turecký fotbalista si odbyl ligovou premiéru v české lize, ale v dobrém na ní vzpomínat nebude. Nejenže Sparta nedokázala vyhrát, ale taktéž se Kaya zranil a čeká ho několika týdenní pauza. 

Ze začátku to vypadalo, že má Kaya problémy s kotníkem, neboť po jednom z rohových kopů Sparty začal kulhat a většina fanoušků si myslela, že špatně došlápnul. Ovšem Kaya si neporanil při rohu kotník nýbrž prst na noze a musel střídat. V 45 minutě ho nahradil Slovák Štětina. Až pozápasové vyšetření odhalilo, že má Kaya prst zlomený. 

Pro Spartu je zranění tureckého hráče o to nepříjemnější, že už jí nezbývá příliš stoperů. Nyní má na pozici stopera k dispozici jen Lukáše Štětinu a Lukáše Marečka. Naopak zranění jsou v současné chvíli Semih Kaya a Michal Kadlec. Otazník visí nad Costou, který již zranění údajně vyléčil, ale není jasné, kdy se zapojí do plného tréninku. V současné chvíli by se Spartě určitě hodil Mario Holek, ale tomu Sparta na začátku přípravy oznámila, že s ním již nepočítá a je tak dost nepravděpodobné, že by se do kádru letenských vrátil. 

Sám trenér Sparty, pan Andrea Stramaccioni po zápase prohlásil, že je pro něj ztráta Kayi nepříjemnější než ztráta dvou bodů v zápase s Bohemians.  

Semih Kaya má na noze sádru Zdroj: www.twitter.com

Autor: Pepa Hančl
431 0