Logo AC Sparta Praha
Foto: isport365.cz

Po zápase Sparty a Plzně se vyrojilo několik povedených trollů!

Logo AC Sparta Praha

Největší zápas uplynulého kola. Dosud neporažená Plzeň zavítala na Letnou, kde chtěla Sparta začít stahovat náskok Západočechů. Utkání ovšem skončilo výhrou Viktorie 0:1. Klání nabídlo několik sporných momentů. Podívejme se na vybrané internetové reakce!

Varování: Článek slouží pro pobavení, neberte jej, prosím, vážně.

A začneme jediným gólem zápasu. Daniel Kolář to trefil náramně. Nemohl ale Matrin Dúbravka udělat více? Nebo za tím stojí někdo jiný?

Zdroj: facebook.com/TMBKOFFICIAL

Sparta se také mohla radovat z gólu. Kvůli spornému offsidu Ben Chaima ale rozhodčí branku neuznal. A traduje se, že izraelský záložník slaví ještě teď. Stejně jako Gonzalo Higuaín na MS 2014.

Zdroj: facebook.com/KurakPyco

Andrea Stramaccioni narazil na Vrbu. Ani italský stratég, stejně jako děvět trenérů před ním, nenašel recept na to, jak bývalého národního kouče porazit.

Zdroj: facebook.com/Tvojesazkovka

A teď jeden příspěvek čistě o Viktorii Plzeň. HET liga má za sebou už deset kol, ale Plzeň stále nenašla svého přemožitele. Dokonce neztratila ani bod. Učit by se mohli i největší evropské kluby!

Zdroj: facebook.com/Tvojesazkovka

Ztráta na Plzeň se navýšila už na 15 bodů. Ligový titul je na 99 % ztracený, poslední nadějí jsou příčky zaručující pohárovou Evropu. Dočká se však Stramaccioniho ligového jara? Nebo se s "Titanicem Sparta" potopí?

Zdroj: facebook.com/TMBKOFFICIAL

Andrea Stramaccioni byl viděn nedaleko Prahy...

Zdroj: facebook.com/Artmen-349941445399546

A na závěr fotbalista, o kterém jste již pěknou dobu neslyšeli. Ale on je stále na Letné! Jen to vypadá, že si při narůstající formě Václava Kadlece a neotřesitelné pozici Davida Lafata už nekopne.

Zdroj: facebook.com/KurakPyco

2881 0