Druhá choreografie domácích

Jak se fandilo při derby pražských S?

V neděli se odehrálo již 288. derby mezi Slavií a Spartou. Výsledkově byli po zápase spokojenější domácí, neboť Slavia zvítězila 2:0 po gólech Škody a Hušbauera. Pojďme se ale podívat na to, jak se v Edenu včera fandilo.

Již dlouho dopředu bylo jasné, že toto derby bude beznadějně vyprodané. Utkání v Edenu nakonec sledovalo 19 084 fanoušků a atmosféra byla výborná.

Domácí fanoušci si připravili hned trojí choreografii. Nejprve se Tribuna Sever prezentovala choreografii "Badmen from Tribuna Sever". Tento slogan byl taktáž i na speciálních tričkách, která byla v Edenu připravena ke koupi.

První choreografie domácích fanoušků Zdroj: www.isport.blesk.cz Druhá choreografie přišla téměř vzápětí a byla doplněna textem "Jen jedo srdce Praha má".

Druhá choreografie domácích Zdroj: www.isport.blesk.cz Třetí a poslední choreografii si slávisté nechali až na druhý poločas a byla doplněna světelnými efekty.  Třetí choreografie domácích Zdroj: www.twitter.com Co se týká sparťanských fans, tak ti svůj klub taktéž hlasitě podporovali, ale jejich nadšení sláblo s předvedenou hrou letenského týmu a po inkasovaných brankách již přiliš slyšet nebyli. Stejně jako slávisté, tak i sparťanští fanoušci pronesli na stadion pyrotechniku, kterou odpálili na začátku druhého poločasu a rozhodčí Jílek musel zápas na chvíli přerušit.

Stejně jako v několika minulých zápasech, tak i tentokrát se ze sektoru sparťanských fanoušků ozval pokřik "Italiano bastardo", kterým fanoušci dávají jasně najevo svůj nesouhlas s trenérem Sparty Stramaccionim.