Radim Řezník oslavil gól symbolicky
Foto: FCVP/Martin Skála

„Gól je pro dceru, v odvetě si to s nimi rozdáme," říká čerstvý otec Řezník po utkání proti Partizanu

Radim Řezník oslavil gól symbolicky

V 81. minutě Zeman přetáhl centr, Krmenčík ho vrátil a na malém vápně zakončil akci Řezník. Čerstvý otec tak oslavil narození střely opravdu symbolicky, vyrovnávacím gólem na 1:1.

Radim Řezník oslavil gól symbolicky Zdroj: FCVP/Martin Skála „Zemák (Martin Zeman) to centroval na zadní tyč a Krmi (Michael Krmenčík) vrátil míč přede mě. Gólman s obráncem se to ještě snažili zachytit, ale balon už byl v brance,“ popisuje svoji vyrovnávací branku.

„Je to třešnička na dortu a gól věnuji nedávno narozené dceři Nině,“ dodává. Dříve mnoho branek nedával, teď v pěti utkáních dvě. Blízká se na lepší časy? „To nevím. Jsem za to rád, je to taková třešnička. Celý mančaft dřel, můj gól byl odměnou pro všechny."

Radim Řezník slaví gól s Michaelem Krmenčíkem Zdroj: FCVP/Martin Skála „Nechci se vymlouvat na to, že jsme hráli soutěžní zápas po dlouhé době. To rozhodně ne. Ale chtěli jsme odvézt dobrý výsledek, neměli jsme důvod se někam hnát. Každopádně takhle jsme hrát nechtěli. Musíme se zlepšit. Dopouštěli jsme se mnoha ztrát a pak se to na nás valilo," uvědomuje si.

Jaké má vidiny do odvety? „Hlavní je, že jsme vstřelili gól. To jsme chtěli. Teď budeme hrát doma, před našimi fanoušky. Rozdáme si to s nimi."

70 30