Fotbalista Biabiany a jeho manželka Sara
Foto: elbalonrosa.com

FOTO: Sparťan Biabiany pro tuhle krásku lítá jako blázen

Fotbalista Biabiany a jeho manželka Sara

Nová sparťanská posila, která už stihla jeden ligový zápas, se může chlubit svou krásnou manželkou Sarou. Tento pohled vytřeštil pohled všem divákům a nejen těm sparťanským.

Do Sparty přišel z Interu Milán na roční hostování. On jediný se dá považovat za nejsilnější posilu Sparty. Premiéra mu vyšla parádně. V ligovém zápase proti Mladé Boleslavi si připsal úspěšnou asistenci, když centroval do vápna na hlavu Lafatovi.  „Centr to byl nádherný, to se musí nechat. Škoda, že Jonathan neproměnil i svou šanci, ale posila to bude dobrá,“ chválil svého parťáka Lafata.

Rozený Pařížan původem z ostrova Guadeloupe z Karibiku si opravdu užívá. To i proto, že ho sleduje i jeho krásná manželka Sara, která ho doslova zbožňuje. „Je to je skvělý muž a stará se o mne jako o královnu. Má mě vytetovanou na hrudi, chci s ním žít navždy,“ prozradila brazilská sexbomba v rozhovoru pro tuttomercatoweb.com.

V červnu letošního roku oslavili již šestileté výročí. Spolu mají dvě dcery a nyní je Sara v požehnaném stavu. Biabiany prohlásil, že dítě číslo tři bude syn. Narodí se snad u Vltavy?

Fotbalista Biabiany a jeho manželka Sara Zdroj: elbalonrosa.com Sara Biabiany- manželka nové sparťanské posily Zdroj: corriere.it Na pláži jim to opravdu sluší Zdroj: 7sur7.be Sara Biabiany se v modelingu neztratí Zdroj: blogspot.com V plavkách ji to opravdu sluší Zdroj: famousfix.com Spolu jsou již šest let Zdroj: forummultiplayer.it Přítelkyně Sara od sparťanského fotblaisty Zdroj: pinterest.com Sara vlastní i twitter účet, na který už ale nechodí Zdroj: twitter.com/biabinha88 Snad jim to ještě dlouho bude klapat Zdroj: twitter.com/biabinha88 Sara Biabiany se může pyšnit skvělou postavou Zdroj: tumblr.com

596 54