Střídačky FC Victoria Plzeň
Foto: Facebook FC Viktoria Plzeň

Foto: Internetové reakce na nové střídačky Viktorie Plzeň

Střídačky FC Victoria Plzeň

Fotbalový klub Viktoria Plzeň ukázala unikátní střídačky ve tvaru plechovek. Střídačky vznikly ve spolupráci s pivovarem Gambrinus. Reakce internetových trollů na sebe ale nenechaly dlouho čekat. Pojďme se na některé podívat!

Plzeň před pár dny představila nové střídačky. Na českou ligu, a vlastně i evropské soutěže, se jedná o raritní záležitost. Proto si "pivních střídaček" všimly už i zahraniční stránky. Jak by vypadaly střídačky bundesligových celků Lipska, Leverkusenu, Brém či Freiburgu podle stránky FUMS?

Střídačky Lipska od Red Bullu by nevypadaly špatně... Navíc by stejné byly i na stadionu v Salzburku a New Yorku.

"Nová" střídačka Lipska Zdroj: facebook.com/fums.magazin Leverkusen by měl od farmaceutické firmy Bayern takovéto střídačky:

"Nová" střídačka Bayeru Leverkusen Zdroj: facebook.com/fums.magazin Střídačka Werderu Brémy ve tvaru kuřete by už nebyla to pravé ořechové.

"Nová" střídačka Werderu Brémy Zdroj: facebook.com/fums.magazin Hráči Freiburgu by zase seděli v krabici od mléka...

"Nová" střídačka Freiburgu Zdroj: facebook.com/fums.magazin Zastínit se ale nenachaly ani české stránky!

Jako Češi jsme samozřejmě zůstali u našeho národního nápoje - piva. Každý kdo sledoval drogovou aféru záložníka Vaňka, určitě pochopí. (Pro ty, kteří nevědí - explzeňský záložník u soudu uvedl, že "kokeš" není přezdívka pro kokain, ale značka piva)

Gambrinus prý už moc nefrčí... Zdroj: facebook.com/Tvojesazkovka

Autor: Jakub Kepka
1269 0