Gabriela Koukalová dostává "hobla"
Foto: www.facebook.com/GabrielaKoukalova

Gabriela Koukalová podpořila nemocného Lukáše a chystá vlastní projekt

Gabriela Koukalová dostává "hobla"

Gabriela Koukalová má srdce ze zlata! Česká biatlonová jednička se rozhodla podpořit dobrou věc a aktivně se zapojila do kampaně na pomoc handicapovanému chlapci. Kromě toho chystá i vlastní charitativní projekt.

Pomoci  handicapovanému Lukášovi, jenž je od dětství upoután na vozík, se rozhodla česká biatlonová jednička. Pro organizaci Czech Buddy pomáhájící handicapovaným  podepsala dvě stovky fotografií, jež potom putovaly do prodeje. Gabriela Koukalová Zdroj: facebook/Gabriela Koukalová

„Chci se s Vámi podělit o bezva nápad. 
Nikdy by mě nenapadlo, že obyčejným posíláním originalních pohlednic se dá pomoci někomu, kdo to velmi potřebuje. Náš kamarád takový projekt vymyslel a dokonce na ty pohledy dal fotku, kde zrovna dostávám výprask od trenéra Zdendy Vítka. Tak kdybyste takovou chtěli mít, navíc vlastnoručně a ze srdce podepsanou, neváhejte! Zní to celý dost praštěně, tak se prostě radši podívejte na www.czechbuddy.com/cz a dozvíte se víc. Budu Vám vděčná, když pomůžete Lukáškovi společně se mnou," zveřejnila na svém oficiálním facebookovém účtu Gabriela. A její apelování na fanoušky nezůstalo bez odpovědi, během pár hodin zmizelo všech dvě stě fotografií. 

Kromě toho se Koukalová v době, kdy netrénuje, věnuje realizaci vlastního charitativního projetku, o nějž se podělí během nejbližších týdnů.

Autor: Hana Řeháková
1157 1