Logo MS 2017 v atletice - Londýn (GBR)
Foto: IAAF

MS v atletice začíná již zítra. Takovýto program čeká české atlety.

Logo MS 2017 v atletice - Londýn (GBR)

Celkem 27 českých atletů se nominovalo na letošní mistrovství světa, které se koná v dějišti letní olympiády 2012, Londýně.

Počínaje pátkem 4. srpna a konče nedělí 13. srpna. Po dobu 9 dní se bude mít každý atletický fanoušek možnost dívat na představení nejlepších světových atletů poslední doby, kteří se sjeli do Londýna. Na startu se můžeme těšit i na řadu zástupců z českých řad, kteří zajisté nejedou do Londýna soutěžit pouze do počtu. 

Na světovou medaili by mohli myslet koulař Staněk, oštěpaří Špotáková a Vadlejch, či překážkářka Hejnová. Černými koňmi by naopak mohli být například mílař Holuša, čtvrtkař Maslák, tyčkař Kudlička a nebo i výškařka Hrubá. 

Program MS

Pátek 4. srpna, večerní program (SELČ)

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 18:40

20:00 100 metrů M, 1. kolo

20:20 hod diskem M, kvalifikace A

20:30 skok do dálky M, kvalifikace A a B Juška

20:35 1500 metrů Ž, rozběhy Vrzalová

20:45 skok o tyči Ž, kvalifikace Švábíková, Maláčová, Ptáčníková

21:20 100 metrů M, rozběhy

21:45 hod diskem M, kvalifikace B

22:20 10 000 metrů M, finále

22:53 10 000 metrů M, medailový ceremoniál

Sobota 5. srpna, dopolední program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 10:45

11:00 vrh koulí M, kvalifikace Staněk, Prášil

11:05 sedmiboj – 100 metrů překážek Ž Cachová, Klučinová

11:35 hod kladivem Ž, kvalifikace A Šafránková

11:45 400 metrů M, rozběhy Pavel Maslák

12:00 trojskok Ž, kvalifikace

12:30 sedmiboj – skok do výšky Ž Cachová, Klučinová

12:45 100 metrů Ž, rozběhy

13:05 hod kladivem Ž, kvalifikace B Šafránková

13:45 800 metrů M, rozběhy

Sobota 5. srpna, večerní program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 19:40

20:00 sedmiboj – vrh koulí Ž Cachová, Klučinová

20:05 100 metrů M, SF

20:25 hod diskem M, finále

20:35 1500 metrů Ž, SF

21:05 skok do dálky M, finále

21:10 10 000 metrů Ž, finále

22:00 sedmiboj - 200 metrů Ž

22:35 skok do dálky M, medailový ceremoniál

22:45 100 metrů M, finále

Neděle 6. srpna, dopolední program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 10:45

11:00 sedmiboj – skok do dálky Ž Cachová, Klučinová

11:05 3000 metrů steeplechase M, rozběhy

11:40 skok o tyči M, kvalifikace Kudlička, Balner

10:55 maraton M, finále

12:05 400 metrů překážek M, rozběhy

12:45 sedmiboj – hod oštěpem Ž, skupina A Cachová, Klučinová

12:55 400 metrů Ž, rozběhy

14:00 sedmiboj – hod oštěpem Ž, skupina B Cachová, Klučinová

14:15 110 metrů překážek M, rozběhy

15:00 maraton Ž, finále Vrabcová

Neděle 6. srpna, večerní program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 19:40

19:40 hod diskem M, medailový ceremoniál

19:45 10 000 metrů Ž, medailový ceremoniál

19:50 100 metrů M, medailový ceremoniál

20:00 skok o tyči Ž, finále

20:05 hod oštěpem Ž, kvalifikace A Špotáková, Ogrodníková

20:10 100 metrů Ž, SF

20:40 400 metrů M, SF

21:10 110 metrů překážek M, SF

21:30 hod oštěpem Ž, kvalifikace B Špotáková, Ogrodníková

21:35 vrh koulí M, finále

21:40 sedmiboj - 800 metrů Ž Cachová, Klučinová

22:15 800 metrů M, SF

22:50 100 metrů Ž, finále

22:53 sedmiboj Ž, medailový ceremoniál

Pondělí 7. srpna, večerní program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 19:10

19:10 skok o tyči Ž, medailový ceremoniál

19:15 vrh koulí M, medailový ceremoniál

19:20 100 metrů Ž, medailový ceremoniál

19:30 200 m M, rozběhy

19:35 trojskok M, kvalifikace

20:00 hod kladivem Ž, finále

20:30 400 metrů překážek Ž, rozběhy Hejnová, Rosolová

21:20 400 metrů překážek M, SF

21:25 trojskok Ž, finále

21:55 400 metrů Ž, SF

22:15 hod kladivem Ž, medailový ceremoniál

22:30 110 metrů překážek M, finále

22:50 1500 metrů Ž, finále

Úterý 8. srpna, večerní program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 20:00

20:10 trojskok Ž, medailový ceremoniál

20:15 110 metrů překážek M, medailový ceremoniál

20:20 hod oštěpem Ž, finále

20:30 200 metrů Ž, rozběhy

20:35 skok o tyči M, finále

21:35 400 metrů překážek Ž, SF

21:40 vrh koulí Ž, kvalifikace

22:10 3000 metrů steeplechase M, finále

22:20 1500 metrů Ž, medailový ceremoniál

22:35 800 metrů M, finále

22:40 3000 metrů steeplechase M, medailový ceremoniál

22:50 400 metrů M, finále

Středa 9. srpna, večerní program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 19:45

19:40 hod oštěpem Ž, medailový ceremoniál

19:45 800 metrů M, medailový ceremoniál

19:50 400 metrů M, medailový ceremoniál

20:05 3000 m steeplechase Ž, rozběhy Sekanová

20:10 skok do dálky Ž, kvalifikace

20:20 hod kladivem M, kvalifikace A

20:55 skok o tyči M medailový ceremoniál

21:05 5000 metrů M, rozběhy

21:25 vrh koulí Ž, finále

21:50 hod kladivem M, kvalifikace B

21:55 200 metrů M, SF

22:30 400 metrů překážek M, finále

22:40 vrh koulí Ž, medailový ceremoniál

22:50 400 metrů Ž, finále

Čtvrtek 10. srpna, večerní program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 19:10

19:15 400 metrů překážek M, medailový ceremoniál

19:30 5000 metrů Ž, rozběhy

20:05 hod oštěpem M, kvalifikace A Vadlejch, Frydrych, Jílek, Veselý

20:10 skok do výšky Ž, kvalifikace Hrubá

20:15 400 metrů Ž, medailový ceremoniál

20:25 800 metrů Ž, rozběhy

21:20 trojskok M, finále

21:25 1500 metrů M, rozběhy Holuša

21:35 hod oštěpem M, kvalifikace B Vadlejch, Frydrych, Jílek, Veselý

22:05 200 metrů Ž, SF

22:35 400 metrů překážek Ž, finále

22:50 200 metrů M, finále

Pátek 11. srpna, dopolední program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 10:45

11:00 desetiboj – 100 metrů M Helcelet

11:10 hod diskem Ž, kvalifikace A

11:45 100 metrů překážek Ž, rozběhy

12:05 desetiboj – skok do dálky M Helcelet

12:15 skok vysoký M, kvalifikace

12:35 hod diskem Ž, kvalifikace B

13:55 desetiboj – vrh koulí M Helcelet

Pátek 11. srpna, večerní program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 17:40

18:00 desetiboj – skok vysoký M Helcelet

19:40 400 metrů překážek Ž, medailový ceremoniál

19:45 200 metrů M, medailový ceremoniál

19:50 trojskok M, medailový ceremoniál

20:05 100 metrů překážek Ž, SF

20:10 skok do dálky Ž, finále

20:35 800 metrů Ž, SF

21:10 1500 metrů M, SF

21:30 hod kladivem M, finále

21:45 desetiboj - 400 metrů M Helcelet

22:15 skok do dálky Ž, medailový ceremoniál

22:25 3000 metrů steeplechase Ž, finále

22:50 200 metrů Ž, finále

Sobota 12. srpna, dopolední program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 10:45

11:00 desetiboj – 110 metrů překážek M Helcelet

11:35 4x100 metrů štafety Ž, rozběhy

11:55 4x100 metrů štafety M, rozběhy

12:00 desetiboj – hod diskem M, skupina A Helcelet

12:20 4x400 metrů štafety Ž, rozběhy

12:50 4x400 metrů štafety M, rozběhy

13:20 desetiboj – hod diskem M, skupina B Helcelet

14:30 desetiboj – skok o tyči M, skupina A Helcelet

15:15 desetiboj – skok o tyči M, skupina B Helcelet

Sobota 12. srpna, večerní program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 18:10

18:30 desetiboj – hod oštěpem M, skupina A Helcelet

19:35 3000 metrů steeplechase Ž, medailový ceremoniál

19:40 hod kladivem M, medailový ceremoniál

19:45 200 metrů Ž, medailový ceremoniál

19:55 desetiboj – hod oštěpem M, skupina B Helcelet

20:05 skok do výšky Ž, finále

21:05 100 metrů překážek Ž, finále

21:15 hod oštěpem M, finále

21:20 5000 metrů M, finále

21:45 desetiboj - 1500 metrů M Helcelet

22:10 100 metrů překážek Ž, medailový ceremoniál

22:30 4x100 metrů štafety Ž, finále

22:35 5000 metrů M, medailový ceremoniál

22:40 skok do výšky Ž, medailový ceremoniál

22:50 4x100 metrů štafety M, finále

22:55 desetiboj M, medailový ceremoniál

Neděle 13 srpna, dopolední program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 10:45

8:45 50 kilometrů chůze M, finále

8:45 50 kilometrů chůze Ž, finále

13:20 20 kilometrů chůze Ž, finále Drahotová

15:20 20 kilometrů chůze M, finále

Neděle 13. srpna, večerní program

Vysílání: ČT sport a web ctsport.cz 19:50

19:35 hod oštěpem M, medailový ceremoniál

19:40 4x100 metrů štafety Ž, medailový ceremoniál

19:46 4x100 metrů štafety M, medailový ceremoniál

20:00 skok do výšky M, finále

20:10 hod diskem Ž, finále

20:35 5000 metrů Ž, finále

21:10 800 metrů Ž, finále

21:30 1500 metrů M, finále

21:42 5000 metrů Ž, medailový ceremoniál

21:55 4x400 metrů štafety Ž, finále

22:00 800 metrů Ž, medailový ceremoniál

22:05 hod diskem Ž, medailový ceremoniál

22:15 4x400 metrů štafety M, finále

22:21 1500 metrů M, medailový ceremoniál

22:26 skok do výšky M, medailový ceremoniál

22:31 4x400 metrů štafety Ž, medailový ceremoniál

22:37 4x400 metrů štafety M, medailový ceremoniál

Citace: Program převzat z webu ČT Sport

Autor: Jan Linha
855 0